logo: KIDP

2019-10-15

Doradcy podatkowi głównym partnerem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Samorząd doradców podatkowych w Polsce został głównym partnerem instytucjonalnym 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który rozpoczyna się w Katowicach w środę 16 października. Kongres to coroczne wydarzenie ściągające do stolicy Górnego Śląska przedstawicieli biznesu, samorządów, administracji rządowej i świata nauki. Program wypełniony jest debatami i spotkaniami, podczas których dyskutowane są najbardziej aktualne sprawy związane z prowadzeniem małego i średniego przedsiębiorstwa.

Uczestnikom kongresu polecamy sesję „Aktualna polityka fiskalna państwa a oczekiwania przedsiębiorców. Panel z udziałem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców”, którą moderować będzie prof. Adam Mariański, przewodniczący KRDP (17.10, godz. 11.30). Przedstawiciel środowiska doradców podatkowych weźmie udział także w dyskusji o zmianach na polskim rynku finansowym w świetle globalnych trendów (17.10, godz. 9.30), oraz debacie pt. „Partnerstwo Publiczno – Prywatne w Polsce. Dlaczego nadal tak mało popularne?” (18.10, 11.30).

Krajowa Izba Doradców Podatkowych zaprasza przedsiębiorców na swoje stoisko „Podatki bez ryzyka”, które znajduje się w strefie Biznes Expo pod numerem A81. Doradcy podatkowi będą informować przedsiębiorców o tym, jak bezpiecznie prowadzić biznes i skutecznie zarządzać ryzykiem podatkowym.

Rejestracja i udział w kongresie są bezpłatne

Zapisy: www.ekmsp.eu

Szczegółowy program: https://ekmsp.eu/program

Źródło: Informacja Krajowej Izby Doradców Podatkowych